do uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz Bergen na magazynie z częściami samochodowymi

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 maja 2016 08:39

Magazyn z częściami samochodowymi w Bergen zatrudni od zaraz pracowników do zbierania zamówień. Norwegia praca bez znajomości języka dla Polaków. Do obowiązków będzie należało również przyjmowanie dostaw.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Norwegia, Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
praca polega na zbieraniu zamówień od klientów detalicznych oraz hurtowych. Do zadań należy również pakowanie zamówień i przyjmowanie dostaw na halę magazynową.

Wymagania:

  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • sprawność i energiczność;
  • umiejętność dynamicznej pracy.

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • dokładne szkolenie;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • wysokie zarobki;
  • zakwaterowanie płatne niedaleko magazynu;
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania e-maila z CV pod adres:

Lagerarbeid@fastservice.com

W tytule prosimy umieścić dopisek: „lagermedarbeider 05/2016″.

Informujemy, że osoby zakwalifikowane do pracy będą musiały podpisać umowę w agencji w Szczecinie.

Przygotowanie dokumentów i ich tłumaczenie jest płatne 300 NOK – odciągane z pierwszej wypłaty.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-bergen-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-czesciami-samochodowymi/

ID ogłoszenia: 411572dc5e94d455