167 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii Bergen od zaraz bez języka przy pakowaniu kosmetyków

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 19:28

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii przy pakowaniu ręcznym kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w hurtowni z Bergen dla osób bez znajomości języka od zaraz. Na miejscu zapewnione jest odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: 167 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • rozpakowanie ręczne kosmetyków i ponowne pakowanie w zestawy prezentowe
  • foliowanie opakowań
  • dbanie o estetyczne wykonanie prac
  • oklejanie kodami

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy od lipca 2016
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (lub norweskiego) u jednej osoby w zespole

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie przy dopełnieniu formalności na miejscu
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowane płatnie, koszty będą odliczane z wynagrodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączonym CV i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem: nw/043/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-w-bergen-2016/

ID ogłoszenia: 8275777b0ca72c98