9,20 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech produkcja deserów dla par bez języka Berlin 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 01:00

Zatrudnimy pary bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech na rok 2016. Oferta z Berlina na produkcji deserów lodowych. Stanowisko aktualne od stycznia przyszłego roku na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h brutto
Start: styczeń 2016

Zadania:
- pracownik będzie pakować gotowe desery lodowe
- obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali (po przeszkoleniu)
- inne zadania to przygotowywanie mieszanek do lodów smakowych

Wymagania:
- chęć podjęcia pracy w zakładzie gdzie panuje obniżona temperatura (około 2-4 stopnie Celsjusza)
- zatrudniamy jedynie pary
- zaplanowanie wyjazdu w styczniu 2016 roku
- pozostanie w Niemczech na 6 miesięcy
- zaangażowanie, punktualność, niezawodność
- najchętniej przyjmujemy osoby żywotne
- dobre zorganizowanie

Oferujemy:
- zakwaterowanie jednoosobowe w cenie 150 euro oraz dwuosobowe za 250 euro płatne co miesiąc
- pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
- strój do pracy jest zapewniony
- zatrudnienie na 6 miesięcy
- jasne warunki zatrudnienia
- za rekrutację nie pobieramy żadnych opłat

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez maila: Beschaftigung@germanymail.com z tematem: „Praca od stycznia 2016 na produkcji deserów lodowych, Berlin”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-stycznia-2016-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-deserow-berlin/

ID ogłoszenia: 553564671b50f097

ilość wszystkich wyświetleń: 1027, dzisiaj: 1