do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji-pakowanie kosmetyków Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 22 maja 2014 00:24

Poszukujemy pracowników na produkcję w fabryce kosmetyków. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu, obsłudze maszyn produkcyjnych i kontrolowaniu jakości.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie wspierać procesy produkcyjne kosmetyków.
  • Praca na różnych stanowiskach zależnie od zapotrzebowania
  • Do zadań należeć mogą prace pomocnicze przy maszynach
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za napełnianie pojemników kosmetycznych, pakowanie i kontrolowanie czy jest prawidłowo zamknięte.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • rzetelność
  • gotowość do podjęcia pracy na zmiany
  • duże zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zręczność
  • spostrzegawczość

Oferta:

  • pracę u Niemieckiego pracodawcy na umowie niemieckiej
  • ubezpieczenie, składki oraz możliwość korzystania ze wszelkich niemieckich świadczeń
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • wsparcie polskojęzycznego współpracownika
  • prawo do urlopu
  • pomoc w procesie rekrutacji

Aplikacja:
Chętni podjęcia tej pracy, proszeni są o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres: praca@silverhand.eu

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/produkcja-kosmetykow_i494

ID ogłoszenia: 350537cfaca25a57

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji-pakowanie kosmetyków Bawaria”

  1. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy mój numer kontaktowy to 691195874