1600 euro brutto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji lodów bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Długość umowy: umowa tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 maja 2016 08:57

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka na produkcji lodów. Fabryka z Hamburga poszukuje pracowników tymczasowych z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1600 euro miesięcznie brutto;

Zadania na stanowisku pracy:

  • bieżące wsparcie procesów produkcyjnych;
  • pracownik jest delegowany do konkretnych zadań przez kierownika;
  • przygotowanie masy lodowej według receptury;
  • pakowanie gotowych wyrobów;
  • kontrolowanie jakości.

Wymagania wobec kandydatów:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • elastyczność czasowa – praca na zmiany;
  • odwaga, zaradność, samodzielność;
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • chęć podjęcia tymczasowego zatrudnienia.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie bezpłatne na miejscu, na czas umowy;
  • premię za pracę zmianową na noce;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • przyjazny i pomocny zespół;
  • legalne i stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem (w języku polskim i niemieckim) prosimy wysyłać pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com

z dopiskiem w tytule wiadomości: Niemcy praca na produkcji lodów i sorbetów, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-hamburg/

ID ogłoszenia: 122572dde7e7b029

ilość wszystkich wyświetleń: 364, dzisiaj: 1