1600 euro brutto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji czekolady w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2016 14:50

Atrakcyjna oferta zatrudnienia dla Polaków na produkcji czekolady w Bremen. Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz, z możliwością zakwaterowania oraz potrzebnymi szkoleniami.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy,

Pensja miesięczna: 1600 euro brutto na miesiąc.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie odpowiadała za przygotowanie nadzienia o określonym smaku, na podstawie receptury przekazanej przez kierownika produkcji. W zakresie obowiązków znajduje się również obsługa maszyny mieszającej oraz kontrola jakości.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz;
  • co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej;
  • znajomość norm ISO 22000 i HACCP;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zręczność, zwinność;
  • ścisła higiena osobista.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne na miejscu;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • szkolenia wstępne;
  • ubezpieczenia oraz składki;
  • pracę na legalnych warunkach;
  • stabilne zatrudnienie;
  • miły, międzynarodowy zespół.

Aplikacja:
Aplikacje należy wysyłać pod poniższy adres mailowy, w temacie wiadomości wpisując: „Produkcja czekolady, Bremen”.

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-bremen-produkcja-czekolady/

ID ogłoszenia: 1156b49f93ed3c2