do ustalenia

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji zabawek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:16

Poszukujemy od zaraz 2 osób do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z Kolonii na produkcji zabawek. Zatrudnienie ważne do końca roku.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku zajmuje się skręcaniem zabawek oraz ich pakowaniem.

Wymagania:
- chęć wykonywania czynności powtarzalnych
- osoba spokojna, cierpliwa
- zmotywowanie do wykonywania określonych zadań
- umiejętność rozwiązywania problemów
- radzenie sobie ze stresem
- dobre zdrowie
- gotowość do szybkiego podjęcia pracy
- możliwość pozostania w Niemczech do końca roku 2015
- wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
- podpisanie umowy na niemieckich zasadach
- podniesienie swoich kwalifikacji
- zdobycie referencji
- wsparcie polskiego opiekuna
- zatrudnienie od zaraz do końca roku 2015
- zakwaterowanie z miesięcznym czynszem wynoszącym 230 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Produkcja zabawek, Kolonia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-produkcji-zabawek-kolonia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 701562cdf3b48886

ilość wszystkich wyświetleń: 870, dzisiaj: 1