8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Dortmund na produkcji napojów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:53

Dam pracę w Niemczech na produkcji napojów gazowanych dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Dortmundu do podjęcia od zaraz. Pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne i kontrolował jakość wyrobów i produkcji.

Stanowisko: Pracownik na produkcji napojów

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Start: praca do podjęcia od zaraz

Obowiązki:

Pracownik odpowiedzialny będzie za dostarczenie surowców do procesu produkcji. Do zadań może należeć obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakości przebiegu produkcji oraz ostatecznego wyrobu.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz oraz możliwość pozostania w Dortmundzie na okres minimum 3 miesiące
  • zmotywowanie
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • duża samodzielność ale jednocześnie umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność
  • skrupulatne wykonywanie swoich prac

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, pierwsza na 3 miesięczny okres próbny, następna możliwa na stałe
  • dla pracowników z problemami w zorganizowaniu kwaterunku możemy pomóc w szukaniu
  • zgodnie z umową pracownik ma zapewnione ubezpieczenie oraz możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • opieka koordynatora Polaka
  • możliwość skorzystania z kursu językowego po części sfinansowanego przez pracodawcę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń aplikacyjnych za pośrednictwem poniższego adresu kontaktowego:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule wiadomości należy wpisać: PN/04/15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-napojow-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 242552e38f1963b7

ilość wszystkich wyświetleń: 1001, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Dortmund na produkcji napojów”

  1. Jestem zainteresowany tą ofertą. Gotowy wyjechać od zaraz . Kontakt :516192855.

  2. Grzegorz96 na 20 kwietnia 2015 @ 15:36

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą mam możliwość wyjazdu od zaraz proszę o kontakt 726 – 634 -198