7,60 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na produkcji w fabryce czekolady bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 28 marca 2014 00:14

Poszukujemy pracownika na linię produkcyjną w fabryce czekoladek z Lipska. Praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego od zaraz przy pakowaniu, kontroli jakości oraz sortowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Lipsk

Zarobki: 7,60 euro brutto/h

Obowiązki:

  • wykonywanie prac na linii produkcyjnej w pozycji stojącej
  • sortowanie czekoladek
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości
  • ostrożne pakowanie
  • prace porządkowe mające na celu utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • posiadanie doświadczenia w pracy z żywnością
  • znajomość zasad BHP
  • ostrożność, zręczność, dobry wzrok
  • szybkie tempo pracy
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferta:

  • Pracodawca proponuje początkowo zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny
  • dla osób które najlepiej sobie poradzą będzie możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony
  • zapewnione zamieszkanie, koszt w wysokości 150 euro miesięcznie będzie ponosił pracownik
  • szkolenie przed podjęciem pracy
  • pomoc przy wszelkich dokumentach potrzebnych do wyjazdu

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe warunki proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres:
zuver@consultant.com z dopiskiem „pakowanie czekoladek Lipsk”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-pakowanie-czekoladek-na-produkcji-bez-znajomosci-jezyka-lispk/

ID ogłoszenia: 2295334437251de2

9 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na produkcji w fabryce czekolady bez języka Lipsk”

  1. Witam! Jestem zainteresowany panstwa oferta pracy .Prosze o kontakt +48 793 730 152

  2. kamilm19943 na 30 marca 2014 @ 16:00

    tel.503878180

  3. Witam
    Jesteśmy z chłopakiem zainteresowani państwa ofertą pracy.
    Posiadamy doświadczenie na produkcji żywności , znamy język angielski oraz możemy przyjechać własnym środkiem transportu.

    Prosimy o kontakt
    tel.726 933 234
    email: asiax93@gmail.com
    Pozdrawiamy
    Joanna I Marcin

  4. Dragon1989 na 1 kwietnia 2014 @ 10:31

    Witam.
    Jestem chetny na wyjazd jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. Nawet od zaraz.

    Prosze o kontakt
    tel. 669079573
    eamil: lukasz.dra@o2.pl

  5. ja i dziewczyna jestesmy zainteresowani pracą prosze o kontakt 603261955 email stasiuk1492@interia.pl

  6. Witam serdecznie mam na imie Łukasz Lat 26 szukam pracy za granica stanowisko pakowacza bardzo mi odpowiada i nie tylko mogę się sprawdzić na stanowisku rozładunek, załadunek. Praca fizyczna. Jestem pracowity, solidny, przykładam się do zleconego zadania dodam ze pracowałem w podobnej branży co prawda w owocach lecz częściowo powiązane. Również mam przyjaciela który tak samo jak ja jest zainteresowany ta pracą. Jesteśmy bez nałogów prawo jazdy Kategorii -B

    Kontakt : 17lukasz0688@wp.pl

    Tel: 537714771

  7. Witam.
    Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Pracowaliśmy już na podobnym stanowisku w Anglii. Posiadamy prawo jazdy kategorii B. Nasz wiek to 25 i 26 lat.

    Proszę o kontakt: szematowicz.mateusz@op.pl

  8. qarolinkqx3 na 3 kwietnia 2014 @ 17:13

    Witam. Wraz z chłopakiem (21lat, zaś ja 20) jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy na produkcji. Jesteśmy młodzi gotowi do pracy, szybko się uczymy, jesteśmy sumienni oraz oboje posiadamy prawo jazdy kat. B. Odbywaliśmy już cięzkie prace i nie boimy sie wyzwań.
    Prosze o kontakt:
    e-mail: karolina.wawryniuk@o2.pl
    tel: 504480219

  9. Witam Serdecznie razem z moją dziewczyną szukamy pracy za granica ! Nie boimy sie pracy fizycznej oraz nadgodzin ! Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym ! Znajomość przepisów BHP ! Jesteśmy w wieku 20 i 22 lata ! Żadne z nas nie pali i nie pije prowadzimy sportowy trym życia !! prosze o kontakt na email bądź pod nr tel 665-332-721 !