do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na produkcji napojów bez języka Drezno od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2015 01:12

Firma z Drezna szuka Polaków bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy pakowaniu napojów energetycznych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjanapojowenergetycznych/10/15

Zadania:
- pakowanie produktów w kartony
- obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
- kontrolowanie jakości produktów
- inne zadania zlecane przez osobę przełożoną

Wymagania:
- wytrzymałość fizyczna
- sprawne dłonie
- szybka rekcja
- dostosowanie się do tempa taśmy
- zaradność, zręczność, zmotywowanie
- wyrobienie dziennych limitów
- wyjazd od zaraz

Oferujemy:
- rozpoczęcie pracy już od zaraz
- jasne warunki zatrudnienia
- pracownik podpisuje niemiecką umowę o pracę
- zapewniamy niezbędne przeszkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
- w razie konieczności zapewniamy pomoc polskojęzycznego opiekuna zmiany
- zakwaterowanie z czynszem miesięcznym wynoszącym 330 euro

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń (w języku niemieckim przyśpieszy proces rekrutacji) ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com z tematem: produkcjanapojowenergetycznych/10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-drezno-na-produkcji-napojow-energetycznych/

ID ogłoszenia: 545561c32e8309a5