1650 euro brutto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech na produkcji lodów 2017 bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 22:57

Dostępna od stycznia 2017 praca w Niemczech w fabryce z Berlina. Poszukiwani są pracownicy bez znajomości języka niemieckiego na produkcji lodów oraz deserów mrożonych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od stycznia 2017

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto za miesiąc przy pełnym etacie

Liczba wakatów: 6

Czas trwania umowy: pół roku

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce w warunkach chłodniczych na produkcji lodów
  • zadaniem pracownika jest przygotowywanie mieszanek oraz obsługiwanie urządzeń produkcyjnych
  • do obowiązków należy dodawanie barwników oraz ekstraktów do mieszalników
  • inne możliwe zadania to pakowanie lub prace magazynowe

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • stosowanie się do przepisów BHP oraz HACCP
  • brak przeciwwskazań do pracy w niskich temperaturach
  • gotowość podjęcia pracy od stycznia na okres 6 miesięcy

Oferujemy:

  • pracę na czas określony
  • pomoc polskiego konsultanta
  • ubezpieczenie oraz transport
  • mieszkanie płatne w cenie 250 euro miesięcznie za pokój 1-osobowy lub 200 za miejsce w pokoju dla 2,3 osób
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres: dringende@europe.com z dopiskiem „produkcjalodow01/17″. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2017-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 539583e1c2671509

ilość wszystkich wyświetleń: 519, dzisiaj: 1