8,80 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek bez języka Kolonia 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2016 21:30

Aktualnie poszukujemy kilku Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Kolonia) na produkcji kanapek. Start od zaraz 2016 z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- przygotowywanie składników (sortowanie, krojenie)
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych (do krojenia, mieszania czy pakowania)
- pakowanie kanapek
- układanie składników na chlebie czy wrapach

Wymagania:
- przestrzeganie higieny osobistej
- możliwy szybki wyjazd do Niemiec
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
- szybkość, elastyczność, zaangażowanie
- praca odbywa się w lateksowych rękawiczkach dlatego osoby starające się o dane stanowisko nie powinny być na ten materiał uczulone
- przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
- sprawne dłonie
- umiejętne zarządzanie czasem pracy

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- płatne zakwaterowanie (200 euro za miesiąc)
- w razie potrzeby możliwy będzie kontakt z polskimi konsultantami
- jasne warunki zatrudnienia
- okres próbny
- pracę w systemie dwuzmianowym
- możliwość wyrobienia nadgodzin i tym uzyskania większej pensji

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia proszę przesyłać w formie CV napisane po polsku bądź niemiecku wraz z dołączonym zdjęciem na maila: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca na produkcji wrapów i kanapek, Kolonia. Imię, nazwisko”.

Źródło:

ID ogłoszenia: 515689465ed2751

ilość wszystkich wyświetleń: 1020, dzisiaj: 1