7,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie przy pakowaniu bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 10 lipca 2014 10:58

Magazyn prowadzący sprzedaż wysyłkową w Monachium poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: 7,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na magazynie firmy zajmującej się sprzedażą wysyłkową książek, płyt oraz drobnej elektroniki.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie zamówień zgodnie z listą, pakowanie towaru, przygotowywanie do wysłania.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zabezpieczyć paczki przed transportem.

Wymagania:

  • swobodna umiejętność obsługi komputera
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • spostrzegawczość, obowiązkowość, pracowitość, zaangażowanie, motywacja
  • możliwość pracy na zmiany nocne oraz wieczorne
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

  • pomoc przy znalezieniu lokum na terenie Monachium
  • dobre zarobki i dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów
  • brak jakichkolwiek opłat za wzięcie udziału w procesie rekrutacji

Aplikacja:
Kandydaci którzy spełniają kryteria i są zainteresowani ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniżej podany adres e-mail

  • zuver@consultant.com z dopiskiem „pakowanie magazyn Monachium”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferty-pracy-w-niemczech-pakowanie-ksiazek-plyt-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 15553bbfa96e8120

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na magazynie przy pakowaniu bez języka Monachium”

  1. klepak93 na 11 lipca 2014 @ 14:49

    Witam młoda para od już gotowa do pracy On 21 lat Ona 24 lat energiczni pełni zapału do pracy nie boimy się żadnego zadania On j.niemiecki w stopniu podstawowym dalej uczący się Ona akutalnie bez przerwy ucząca się języka ,prosimy o zweryfikowanie i kontakt . Z góry dziękujemy i pozdrawiamy

    KONTAKT
    691 451 285
    785 345 211

  2. mazur1987 na 12 lipca 2014 @ 16:00

    Witam jestem zainteresowany ogloszeniem posiadam doswiadecznie w pracy zagranica omoj mail:mazur9019@interia.pl