8,19 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2014 23:23

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz w hurtowni odzieży na magazynie. Zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy komisjonowaniu.

Stanowisko: Pracownik na magazynu

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Wynagrodzenie: 8,19 euro brutto/h

Opis zadań:

  • Wszelkie zadania fizyczne na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie i kompletowanie produktów.
  • Obowiązkiem będzie metkowanie oraz zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki między sklepowej

Oczekujemy:

  • dynamiczne tempo pracy
  • niezawodność, sumienność
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na magazynie
  • konieczne jest zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane obycie w branży odzieżowej, znajomość części ubrań
  • język niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • 3 miesiące zatrudnienia przez Agencję pracy
  • po upływie tego czasu możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio z pracodawcą niemieckim na innych warunkach
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • za nadgodziny i zmiany nocne są dodatki godzinowe
  • pracodawca nie zapewnia zamieszkania jednak na prośbę może pomóc w poszukiwaniach

Aplikacja:
Prosimy przesłać dokumenty aplikacyjne na podany poniżej mail:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem „hurtownia odzieży Dortmund”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-na-magazynie-odziezowym-bez-znajomosci-jezyka-dortmund-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 96153f10a2f336d6

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka od zaraz Dortmund”

  1. Witam. Jestem zainteresowany. Proszę o szczegóły. Mój nr tel. 664690757.

  2. Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy .Prosze o kontakt na moj nr tel 509 815 966
    lub e-mail mariowtn@op.pl