9 euro/h plus premia

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Lübbenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lübbenau
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2014 02:02

Poszukujemy Polaków bez znajomości języka niemieckiego do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie w Lübbenau przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Lübbenau

Wynagrodzenie: 9 euro/h plus premia

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień metodą pick by voice
  • komisjonowanie
  • pakowanie

Oczekiwania:

  • duża motywacja oraz zaangażowanie w wykonywane zadania
  • obowiązkowe jest posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • doświadczenie nie jest konieczne jednak będzie atutem podczas rekrutacji
  • dobra kondycja fizyczna i brak problemów zdrowotnych
  • swobodna umiejętność liczenia i liczebników w języku niemieckim

Oferujemy:

  • niemieckie warunki pracy
  • umowa na pełny etat z niemieckimi świadczeniami
  • dojazdy do pracy
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie

Aplikacja:
Wszystkich chętnych którzy spełniają powyższe kryteria prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:
t.pyk@personnel-international.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-kompletowanie-zamowien-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-lubbenau/

ID ogłoszenia: 77653fbc7200309b