9,20 euro/godz.

Dam pracę w Niemczech dla par od zaraz bez języka pakowanie lodów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 marca 2016 00:40

Oferta pracy w Niemczech dla par, przy pakowaniu lodów w zakładzie produkcyjnym od zaraz. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka oraz bez doświadczenia. Na miejscu zagwarantowane jest zakwaterowanie w niskiej cenie.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce pracy: Niemcy, Drezno.

Stawka godzinowa: 9,20 euro za godzinę brutto.

Nr. ref.: pakowaczlodow/03/16

Opis stanowiska:
pracownik będzie delegowany do różnych zadań przy pakowaniu oraz produkcji lodów, po wcześniejszym przeszkoleniu. Zadania te to między innymi obsługa maszyn, ważenie oraz odmierzanie składników, pakowanie oraz kontrola jakości.

Wymagania:

  • predyspozycje do wykonywania prac powtarzalnych;
  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • dokładność, rzetelność, uczciwość;
  • gotowość do pracy pod presją czasu;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • umiejętność przestrzegania przepisów obowiązujących w zakładzie.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • szkolenia wstępne;
  • niemiecką umowę o pracę od zaraz do końca czerwca;
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro od osoby;
  • ubezpieczenia oraz składki;
  • możliwość zdobycia doświadczenia na produkcji spożywczej.

Aplikacje:

CV prosimy wysyłać pod adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

W temacie należy wpisać: pakowaczlodow/03/16

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-dla-par-pakowanie-lodow-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 33456d613800fa6c