9,20 euro/godz.

Dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie sera Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 23 marca 2016 23:45

Oferujemy stanowisko pracy w Niemczech przy pakowaniu sera w fabryce. Zatrudnienie dla par w Hamburgu, bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem. Doświadczenie nie jest wymagane.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miasto: Hamburg.

Zarobki: 9,20 euro brutto za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • zadania wykonuje się przy linii produkcyjnej;
  • pracownik ma za zadanie pakować ser zgodnie z określoną wagą;
  • obsługiwanie prostych maszyn krajalniczych;
  • pilnowanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • mile widziane pary;
  • plusem będzie znajomość norm jakościowych HAACP i ISO 22000;
  • umiejętność pracy według zasad BHP;
  • dobra organizacja czasu;
  • szybkość, zwinność;
  • dokładność, sumienność;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • jasne warunki zatrudnienia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie, składki, dostęp do socjalu.

Aplikacje:
CV w językach polskim i niemieckim prosimy przesyłać pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy napisać w tytule wiadomości: „Oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu sera. imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/hamburg-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera/

ID ogłoszenia: 33956f2889a6584b