8,72 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Stuttgart na produkcji opakowań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 1 września 2015 05:03

Aktualnie oferujemy pracę w Niemczech dla Polaków na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,72 euro brutto/h

Obowiązki:

  • przygotowanie całym zleceń na opakowania kartonowe z logiem firmowym
  • kontrola wydruków
  • poprawianie jakości – obcinanie, doklejanie
  • składanie kartonów
  • pakowanie w odpowiedniej ilości

Oczekiwania:

  • duża zręczność, sprawność
  • energiczność
  • odpowiedzialność za wykonaną pracę
  • zdolność do bezproblemowej obsługi komputera
  • punktualność
  • zorganizowanie

Oferujemy:

  • zapewnione szkolenie w języku ojczystym
  • dobre warunki współpracy
  • niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą – bez pośredników
  • pomoc na miejscu w uzyskaniu meldunku
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: produkcjaopakowan/09/15

źródło:

ID ogłoszenia: 60855e4a3a3207c2

ilość wszystkich wyświetleń: 938, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Stuttgart na produkcji opakowań”

  1. Ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Bardzo proszę o kontakt pod numerem 797220719.