10 euro za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Bremen od zaraz pakowanie kawy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 21:14

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka do pakowania kawy w zestawy promocyjne w Bremen. Niemcy praca od zaraz dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem oraz wysokim wynagrodzeniem.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce: Bremen, Niemcy.

Zarobki: 10 euro za godzinę brutto.

Start: połowa kwietnia 2016.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie kawy i kubka w zestawy promocyjne;
  • szybka i skuteczna praca, polegająca na zapakowaniu jak największej liczby zestawów;
  • paletowanie gotowych zestawów oraz zabezpieczanie za pomocą folii.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • nastawienie na wypracowanie norm godzinowych;
  • uczciwe podejście do obowiązków;
  • punktualność;
  • zdolność do wykonywania pracy powtarzalnej.

Zapewniamy:

  • składki i ubezpieczenie pracownicze;
  • wsparcie w organizacji podróży za granicę;
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie płatne 200 euro miesięcznie;
  • umowę o pracę na trzy miesiące;
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia.

Aplikacja:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie prosimy wpisać: „Praca Niemcy pakowanie zestawów promocyjnych z kawą”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-kawy-bremen-kwiecien-2016/

ID ogłoszenia: 929570655f44f513