do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu odzieży na magazynie Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 marca 2015 02:35

Magazyn z odzieżą oraz obuwiem zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Erfurt) przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Erfurt

Stawki godzinowe: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywa się na magazynie z ubraniami oraz obuwiem.
  • Pracownik odpowiedzialny jest za zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem oraz odpowiednie pakowanie i zabezpieczenie przed wysyłką.

Oczekiwania:

  • duża punktualność, obowiązkowość, rzetelność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywny,
  • dokładność, odpowiedzialność
  • własny środek transportu umożliwiający swobodny dojazd i przejazdy wewnętrzne na miejscu, może być jeden samochód na parę lub grupę

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzycznego brygadzisty
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • na miejscu pomoc w kwestiach organizacyjnych, formalnych i przy zaaklimatyzowaniu się na nowym miejscu

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie wiadomości zawierającej CV na poniżej podany adres:

  • agnes.konkolewska@primajob.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-odziezy-na-magazynie-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-erfurt/

ID ogłoszenia: 136551343a85f546