od 1400 euro brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek Essen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 września 2015 02:34

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech, Essen przy pakowaniu ciastek i kontrolowaniu ich jakości.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Essen
Wynagrodzenie: od 1400 euro brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 24/10/15

Zadania:
Pracownik zdejmuje ciastka z taśmy i pakuje je w ilości 12 sztuk do specjalnie przygotowanych opakowań, które następnie wkłada do maszyny. Wszystkie ułamane ciastka należy zdjąć z taśmy i odłożyć gdyż nie spełniają norm produkcyjnych.

Wymagania:
- podjęcie pracy od zaraz
- zależy nam na kandydatach punktualnych, odpowiedzialnych
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
- przestrzeganie zasad higieny osobistej oraz BHP
- samodzielne wykonywanie zadań
- należy samodzielnie zorganizować sobie zakwaterowanie
- dostosowanie się do panujących warunków

Oferujemy:
- legalną pracę od zaraz
- niemiecką umowę
- w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia prowadzone w języku polskim
- pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- możliwe jest zdobycie awansu
- podniesienie swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: ganztagsberuf@eclipso.de z tematem: 24/10/15

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-polakow-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 3365609c9ebd41bc