10 euro za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz Kolonia na magazynie AGD kompletowanie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2016 19:35

Magazyn hurtowni AGD z Kolonii szuka od zaraz pracowników do zbierania zamówień. Praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Zapewniamy uczciwe warunki zatrudnienia.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy.

Stawka godzinowa: 10 euro za godzinę.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień dla klientów według listy;
  • zbieranie zamówionego sprzętu na palety;
  • jest to praca z artykułami elektronicznymi (lodówki, pralki, odkurzacze etc.)

Oczekiwania:

  • duża sprawność fizyczna;
  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • plusem będzie doświadczenie;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • umiejętność szybkiego przeliczania w pamięci;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralność;
  • duża dokładność, umiejętność pełnego skupienia na zadaniach;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego managera na miejscu;
  • zakwaterowanie płatne;
  • ubezpieczenie służbowe;
  • pracę dla osób nie znających języka niemieckiego.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy przesłać pod adres podany poniżej. W tytule wiadomości należy wpisać: „Praca w Niemczech na magazynie hurtowni AGD”

arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kompletowanie-towaru-na-magazynie-hurtowni-agd-praca-niemcy-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 58570fb24f2d6ca