do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez języka magazyn zbieranie zamówień Neumarkt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neumarkt
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 marca 2015 01:30

Oferujemy zatrudnienie na magazynie w Neumarkt dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta racy w Niemczech przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Neumarkt, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Praca fizyczna na magazynie przy zbieraniu zamówień za pomocą wózków z monitorami.
  • Osoba zatrudniona będzie przygotowywała zamówienia do wysyłki poprzez pakowanie i zabezpieczanie towarów.
  • Zadania wykonywane będą w pozycji stojącej.
  • Pracownik będzie obsługiwał skaner oraz wózek ręczny.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 4 miesięczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – atutem będzie praca na magazynach Amazon czy Rhenus
  • możliwość pracy zmianowej
  • duże zmotywowanie
  • niezawodność, odpowiedzialność
  • umiejętność korzystania z wózka ręcznego
  • atutem będzie możliwość zabrania własnego auta
  • bezkonfliktowość, predyspozycje do pracy w zespole
  • doskonała organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w Neumarkt bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja: Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt za pośrednictwem strony: http://www.infopraca.pl/praca/picker-pracownik-magazynu/neumarkt-niemcy/11395682

ID ogłoszenia: 85054ff074c1c01f