do ustalenia

Dam pracę w Holandii zbieranie zamówień na magazynie Helmond bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Helmond
  • Opublikowany: 13 października 2015 01:13

Hurtownia odzieży z Helmond zatrudni kandydatów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu odzieży.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Helmond
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- zbieranie zamówień
- komisjonowanie
- przygotowywanie paczek
- pakowanie odzieży
- porządkowanie półek
- przyjmowanie dostaw
- itp.

Wymagania:
- umiejętne zarządzanie czasem pracy
- kreatywne rozwiązywanie problemów
- posiadanie odpowiedniego dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie mile widziane
- ukazanie referencji będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego
- profesjonalizm, odpowiedzialność
- dobra znajomość języka angielskiego
- punktualne stawianie się w pracy
- bez nałogów
- dobre ogólne zdrowie fizyczne

Oferujemy:
- legalną pracę na dłuższy okres
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- miejsce do spania na czas trwania umowy
- korzystne warunki zatrudnienia
- zapoznanie z pracownikami
- przeszkolenia BHP

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV na maila: opole@hobij.pl z tematem: HURTOWNIA ODZIEZY.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-magazyn-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-helmond/

ID ogłoszenia: 669561c399b7e7dc