do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii przy zbieraniu zamówień od zaraz na magazynie Utrecht z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2014 22:29

Magazyn z Utrecht prowadzi nabór pracowników fizycznych do zbierania zamówień i pakowania towarów. Oferta pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Utrecht

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Do zadań magazynowych należeć będzie głównie:
  • zbieranie towarów za pomocą systemu słuchawkowego
  • obsługa komputera i aktualizowanie danych w systemie
  • pakowanie i etykietowanie paczek
  • wydawanie gotowych towarów kurierom lub poczcie
  • dbanie o ład i stany magazynowe

Oczekiwania:

  • kandydat musi znać komunikatywnie jeden z języków: angielski lub holenderski
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wytrzymałość na niskie temperatury
  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • otwartość, entuzjazm, komunikatywność
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • prawo jazdy kat.B
  • dynamiczność, zdolność do szybkiego tempa pracy

Gwarantujemy:

  • podstawowe wynagrodzenie oraz dodatki
  • 3 zmianowy system pracy
  • praca 32 godziny w tygodniu
  • pracodawca zapewnia płatne miejsce zakwaterowania, koszt tygodniowy wynosi 70,50 euro tygodniowo
  • ubezpieczenie to koszt rzędu 15,91 euro tygodniowo
  • przed podjęciem pracy zapewnione jest szkolenie BHP

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem prosimy o przesłanie CV na adres: Agnieszka.motylska@adecco.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-na-magazynie-przy-zbieraniu-zamowien-utrecht/

ID ogłoszenia: 523544a6185431df