do ustalenia

Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie ziół bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Opublikowany: 14 maja 2015 00:15

Aktualna oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu ziół dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie z Venlo od zaraz w charakterze pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz ziół

Numer referencyjny: JD/GIP/04/NL/2015

Miejsce zatrudnienia: Venlo, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie ziół na linii produkcyjnej.
  • Inne prace produkcyjne mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • zdolność do współpracy, bezkonfliktowość
  • sumienność, obowiązkowość, zwinność
  • otwartość
  • komunikatywność
  • duża motywacja
  • wymagana znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność dostosowania się do zasad pracy w zakładzie
  • brak problemów zdrowotnych

Oferta:

  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • praca na umowie o pracę na czas określony
  • ubezpieczenie
  • zapewnione miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy przesłać zgłoszenie z CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • opole@ottopraca.eu

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-w-venlo-przy-pakowaniu-ziol-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 4115553c262eff8a

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie ziół bez znajomości języka Venlo”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o więcej szczegułów

  2. jesteśmy z kolegą zainteresowani prosze o kontakt 691250587