do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy pakowaniu wyrobów cukierniczych Tliburg 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tliburg
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 23:48

Oferujemy zatrudnienie tymczasowe dla pakowaczy do pracy w Holandii. Ogłoszenie z Tilburga na rok 2016 przy pakowaniu wyrobów cukierniczych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie wyrobów cukierniczych w dość szybkim tempie.

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy fizycznej przy pakowaniu produkcyjnym
- zdolność do pracy zmianowej
- wytrzymałość organizmu
- język angielski bądź niemiecki należy znać na poziomie komunikatywnym
- posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
- chętnie zatrudniamy osoby posiadające doświadczenie na danym stanowisku
- wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
- pracę w dobrze prosperującej firmie
- zdobycie nowego doświadczenia
- konkurencyjne stawki godzinowe
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- dobre warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- przejazdy do pracy
- wsparcie polskiego koordynatora
- możliwość awansu

Aplikacja:
Należy przesłać CV napisane w języku angielskim bądź niemieckim poprzez stronę: www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/application/from/221355/0/1)

Źródło:

ID ogłoszenia: 8335673330b01b3e

ilość wszystkich wyświetleń: 775, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii przy pakowaniu wyrobów cukierniczych Tliburg 2016”

  1. Witam

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą.

    posiadam

    - doświadczenie w fabryce jako technik utrzymania ruchu ( 13 miesięcy )
    - prawo jazdy kategorii C+E
    - uprawnienia SEP do 1kv
    - angielski na poziomie B1/B2
    - znajomość zasad i reguł panujących w zakładach produkcyjnych

    Nie obawiam się ciężkiej pracy.
    Pracowałem pod presją czasu w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.
    Jestem pracowity – bardzo często robiłem nadgodziny w zakładzie produkcyjnym więc 12 godzin pracy nie robi na mnie większego wrażenia.
    Jeżeli oczekujecie Państwo referencji od mojego byłego pracodawcy także mogę je załatwić.
    Interesuje mnie współpraca długofalowa. Chciałbym wyjechać na conajmniej 12 miesięcy a najchętniej na około 5 lat.
    Jestem przekonany, że sprostam Państwa wymaganiom.

    Pozdrawiam
    Kamil Kosacki
    tel. 792 891 999
    mail: kamil.kosacki@gmail.com