do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy pakowaniu perfum od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 02:33

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku pakowacza od zaraz bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu i przepakowaniu perfum na taśmie produkcyjnej. Pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Numer referencyjny: JD/PHS/07/2015/NL

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Przepakowanie perfum polega na zdjęciu folii, wyjęciu flakonów, naklejenie odpowiednich etykiet oraz zapakowanie w opakowania kartonowe.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się
  • możliwość wyjazdu na pół roku
  • duża zręczność
  • energiczność
  • samodzielność
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • konkurencyjne zarobki
  • legalne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę na 6 miesięcy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione lokum
  • przejazdy pomiędzy pracą a kwaterą
  • każdy pracownik posiada ubezpieczenie zdrowotne

Dane kontaktowe:
OTTO Polska Sp. z o.o.
Opole, ul. 1 maja 3-5
tel. 774079471
e-mail: opole@ottopraca.eu

Koniecznie prosimy pamiętać aby oznaczyć zgłoszenie numerem referencyjnym podanym u góry strony.

źródło:

ID ogłoszenia: 15555a58c9a8d570