do ustalenia

Dam pracę w Holandii produkcja serów Tilburg bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 02:41

Producent serów z Tilburga poszukuje pracowników na produkcję serów przy ich pakowaniu, krojeniu i przenoszeniu. Holandia praca bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do ciężkich fizycznie prac przy przekładaniu i przenoszeniu bloków serowych.
  • Do zadań należeć będzie obsługa maszyn pakujących oraz odpowiednie układanie serów na paletach.

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • zręczność
  • sprawność techniczna
  • profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie stabilne w firmie z ugruntowaną pozycją na holenderskim rynku
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podjęcia pracy w dłuższej perspektywie
  • opcja odpłatnego korzystania z zamieszkania, ubezpieczenia oraz przejazdów wewnętrznych
  • na miejscu zapewniona jest opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23g1j1/

ID ogłoszenia: 643553d671990205

ilość wszystkich wyświetleń: 826, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii produkcja serów Tilburg bez znajomości języka holenderskiego”

  1. RAFALPRZESTRZELSKI na 1 maja 2015 @ 10:05

    Witam.
    Spełniam podane wymagania i chciałbym podjąć się tej pracy. Obecnie mieszkam w Dordrechcie w Holandii i proszę o kontakt email. rafal1989x@gmail.com oraz tel.+31657859285