do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii produkcja sałatek dla Polaków bez języka od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 19:22

Producent sałatek z Tilburga oferuje zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii na produkcji przy przygotowywaniu składników.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • zadania manualne przy taśmie lub stole
  • osoba zatrudniona przygotowuje składniki – nadziewa papryczki serem, dokładanie składników do sałatek, przygotowywanie oliwek
  • inne prace polegać będą na pakowaniu oraz etykietowaniu pudełek

Wymagania:

  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora z Polski
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia, dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pracodawca może pomóc zorganizować również dodatkowo płatne ubezpieczenie
  • możliwość otrzymania premii oraz awansu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-produkcji-salatek-tilburg/

ID ogłoszenia: 3425777b76c66bcc

ilość wszystkich wyświetleń: 282, dzisiaj: 1