9,95 € brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu czekolady bez języka Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwolle
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2017 05:09

Poszukujemy pracowników do zatrudnienia w fabryce czekolady ze Zwolle. Od zaraz możliwa praca w Holandii dla osób bez języka przy pakowaniu wyrobów czekoladowych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Zwolle, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,95 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją wyrobów z czekolady
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych pokojach z dostępem do internetu
  • przejazdy do pracy i z powrotem
  • szansę na dłuższą współpracę
  • opiekę polskich konsultantów
  • konto w internecie dla pracowników
  • pakiet startowy o wartości 120 złotych, w skład którego wchodzi pościel, kata do telefonu oraz słownik
  • zaliczkę po tygodniu pracy
  • konkurencyjne zarobki wypłacane terminowo
  • tanie obiady

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zachęcamy do aplikowania za pomocą strony:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-zwolle/

ID ogłoszenia: 691588170f8ea502