1700 euro brutto miesięcznie

Dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka na produkcji kanapek w Tilburgu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 23:07

Fabryka kanapek z Tilburga poszukuje od zaraz pracowników na produkcję kanapek przy taśmie. Praca w Holandii bez znajomości języka dla Polaków z bardzo dobrą pensją.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Holandia, Tilburg.

Pensja: 1700 euro miesięcznie brutto.

Opis stanowiska:
praca ma charakter zmianowy. Polega ona na wykonywaniu zadań przy produkcji kanapek, czyli dostarczaniu produktów na taśmę, pakowaniu, etykietowaniu, układaniu składników na chlebie oraz kontrolowaniu jakości.

Wymagania:

  • gotowość do pracy na co najmniej pół roku;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • optymizm, komunikatywność;
  • odpowiedzialne podejście do zleconych zadań.

Zapewniamy:

  • podwyżki i premie;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • satysfakcjonujące zarobki;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie a także dojazdy do pracy;
  • pomoc polskiego koordynatora we wszelkich sprawach związanych z pracą.

Jak kandydować:
Prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez poniższą stronę internetową:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas oferty.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-kanapek-pakowanie-od-zaraz-praca-w-holandii-tilburg-2016/

ID ogłoszenia: 37356bceddb289a1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka na produkcji kanapek w Tilburgu”

  1. Witam jestem dyspozycyjny i zainteresowany oferta,Posluguje sie j.hiszpańskim

    Pozdrawiam