do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji przy pakowaniu kamer bez języka Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venray
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 23 marca 2015 03:00

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Venray na produkcji kamer. Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz towaru

Miejsce pracy: Venray, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Zadania wykonywane będą w fabryce kamer.
  • Pracownik będzie kontrolował jakość produktów oraz pakował kamery.
  • Praca wykonywana jest przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • znajomość jednego z języków w stopniu komunikatywnym – angielski lub niemiecki
  • możliwość podjęcia pracy przynajmniej na pół roku
  • duża motywacja do pracy
  • obowiązkowość
  • sumienność
  • perfekcjonizm

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie po przyjeździe do Holandii oraz dojazdy
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie umowy czasowej
  • wysokie stawki godzinowe
  • Aplikacja:

Prosimy o kontakt mailowy.
Zgłoszenie należy przesłać na adres: krakow@ottopraca.eu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-pakowanie-kamer-id275421.html

ID ogłoszenia: 47550c3c8c44f83