8,66 euro brutto/h

Dam pracę w Holandii na produkcji pizzy bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Opublikowany: 15 marca 2015 23:25

Producent gotowej pizzy poszukuje pracowników bez znajomości języka holenderskiego na produkcję. Ogłoszenie pracy w Holandii  w zakładzie z Venlo dla Polaków przy rozsmarowywaniu sosu, układaniu składników i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji pizzy

Miejsce zatrudnienia: Venlo

Numer oferty: H/001

Zarobki: 8,66 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Prace produkcyjne przy przygotowaniu pizzy.
  • Rozsmarowanie sosu, układanie składników.
  • Wykonywanie zadań polegających na pakowaniu pizzy w folię zabezpieczającą.
  • Czyszczenie i odkażanie maszyn, dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:

  • duża dokładność
  • bezwzględne przestrzeganie zasad BHP
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • sumienność, obowiązkowość

Oferujemy:

  • dodatki godzinowe
  • liczne programy dla pracowników
  • wysokie stawki
  • zatrudnienie na stałe

Aplikacja:

Chętni mogą aplikować poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownika-produkcyjnego-h001.html

ID ogłoszenia: 84855019dedb0208

ilość wszystkich wyświetleń: 1041, dzisiaj: 1