do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka Zwaagdijk zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwaagdijk
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 14:06

Magazyn położony w Zwaagdijk przyjmie od zaraz pracowników do zbierania zamówień. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka dla magazyniera oraz bez doświadczenia dla Polaków.

Stanowisko: order picker – zbieranie zamówień.

Wynagrodzenie: do ustalenia;

Lokalizacja: Zwaagdijk,  Holandia. Zatrudnienie możliwe również w Echt

Zadania w pracy:

  • zbieranie zamówień dla klienta według dostarczonej listy;
  • pilnowanie, aby zawartość zamówienia była skompletowana poprawnie, według rodzaju towaru, ilości sztuk itp.;
  • przygotowanie towaru do wysyłki – pakowanie, naklejanie etykiety adresowej.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy na pół roku;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • skrupulatność, umiejętność skupienia uwagi;
  • możliwość pracy na dwie zmiany;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy;
  • dojazdy do pracy;
  • ubezpieczenia oraz składki;
  • umowa o pracę zgodna z holenderskim prawem;
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

Należy kliknąć „Aplikuj”.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/orderpicker-zbieranie-zamowien-3139000.html

ID ogłoszenia: 1056cc314319e34