do ustalenia

Dam pracę w Holandii dla Polaków bez języka pakowanie keczupów Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Wijchen
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 00:59

Posiadamy wolne stanowiska dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii (Wijchen) przy pakowaniu keczupów na produkcji. Od pracowników wymagamy znajomości podstaw języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Wijchen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Osoba zatrudniona pakuje keczupy przy taśmie produkcyjnej. Wszystkie czynności wykonywane są z należytą starannością.

Wymagania:
- szybkość, energiczność, zaangażowanie
- szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy
- należy znać podstawy języka angielskiego
- osoba niekarana (ukazanie dokumentów będzie dodatkowym atutem)
- umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach
- mile widziane referencje od poprzednich pracowników

Oferujemy:
- wsparcie polskich opiekunów
- dobre wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- codzienne przejazdy do pracy
- podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
- przyjazne środowisko

Aplikacja:
Prosimy przesłać CV (napisane po angielsku) wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: rzeszow@hobij.pl z tematem: pakowanie ketchupow.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-wijchen-przy-pakowaniu-keczupow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 9385647b0290c10c