9,63 euro brutto

Dam pracę w Holandii dla operatora maszyn pakujących Venlo od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 6 listopada 2014 03:36

Firma z branży owocowo-warzywnej poszukuje pracowników na stanowisko operator maszyn pakujacych do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Venlo bez języka holenderskiego.

Stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja: Venlo

Zarobki: 9,63 euro brutto

Numer referencyjny: H/078

Obowiązki:

  • Pracownik będzie pracował na produkcji w przetwórni warzywno owocowej.
  • Do zadań osoby zatrudnionej przynależne będzie: obsługiwanie oraz zajmowanie się programowaniem maszyn produkcyjnych, obsługa maszyny pakującej i dbanie o odpowiedni proces pakowania produktów, zgody z wagą i informacjami na etykietach.
  • Pracownik będzie odpowiadał za raportowanie nieprawidłowości.
  • Praca wymaga kontroli jakości i dbania o porządek na miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana – natomiast pracodawca oczekuje znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • praktyczna umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych oraz doświadczenie na stanowisku operatora maszyn w przetwórni warzywno owocowej
  • doświadczenie z obsłudze maszyn typu flow pack
  • gotowość podjęcia pracy w perspektywie długofalowej
  • otwartość, pozytywne nastawienie do życia
  • zdolność pracy w zespole
  • duża dokładność oraz sumienne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w Holandii
  • zapewnione programy lojalnościowe dla pracowników oraz brygadzistów
  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać za pośrednictwem strony: https://praca.sherpaforce.pl/operator-linii-produkcyjnej-maszyna-pakujaca-h078.html#1

ID ogłoszenia: 7575459e62befc60

ilość wszystkich wyświetleń: 879, dzisiaj: 1