do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka pakowanie na produkcji Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Breda
  • Opublikowany: 30 października 2014 00:46

Zakład produkcyjny z Bredy zatrudni pracowników bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu produktów spożywczych i kontroli jakości. Holandia praca od zaraz dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji spożywczej

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Breda

Numer referencyjny: FD/10/2014

Obowiązki:

  • Praca przy pakowaniu produktów spożywczych i kontrolowaniu jakości i przebiegu produkcji.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • brak nałogów
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub w gastronomii
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • dobra sprawność i zdrowie
  • zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie odbywać się będzie w międzynarodowej firmie
  • zapewniamy zakwaterowanie na okres zatrudnienia
  • pomoc i wsparcie polskiego koordynatora przy wyrabianiu numeru SOFI oraz konta w banku
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów

Aplikacja:

Zgłoszenie należy przesłać na adres: kristof@allinpersoneel.nl

W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny zgłoszenia.

Źle zatytułowane aplikacje będą usuwane.

ID ogłoszenia: 91054515d8080eb7