8,67 - 10,23 euro za godzinę

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka od zaraz na magazynie kompletowanie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: od 8 do 52 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2016 23:03

Magazyn zatrudni od zaraz pracowników do kompletowania zamówień bez znajomości języka. Aktualna oferta pracy w Holandii z zakwaterowaniem, ubezpieczeniem oraz przejazdami do miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 8,67 – 10,23 euro/h.

Zadania na stanowisku:

  • załadunek i rozładunek towarów;
  • kompletowanie zamówień;
  • sortowanie paczek przy taśmie;
  • dbanie o porządek na hali magazynowej.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski (agencja posiada również podobne oferty bez znajomości języka);
  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • gotowość do zatrudnienia od zaraz;
  • możliwość zabrania ze sobą odzieży roboczej w tym butów typu s3;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat.B oraz zaświadczenie o niekaralności;
  • sumienne podejście do pracy;
  • uczciwość i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie płatne 18,79 euro miesięcznie;
  • zakwaterowanie za opłatą 79,95 euro tygodniowo;
  • organizację podróży do Holandii (wyjazdy we wtorki i soboty);
  • codzienny transport do pracy;
  • 120-160 godzin w miesiącu do wypracowania;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • możliwość odzyskania nadpłaty podatku.

Dla kandydatów:
Aplikacje można składać za pośrednictwem strony internetowej:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-bez-jezyka-na-magazynie-od-zaraz-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 252573de038ce908