8,48 euro brutto/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 października 2014 00:49

Pilnie zatrudnimy pracowników na produkcję ciastek w Amsterdamie bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii od zaraz przy sortowaniu i pakowaniu gotowych sztuk.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Amsterdam

Termin: od zaraz

Zarobki: 8,48 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w charakterze skoczka.
  • Do zadać należeć będzie sortowanie produktów i pakowanie.
  • Inne prace mogą zostać zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • duża sprawność fizyczna
  • entuzjazm
  • duże zapasy energii i pomysłów
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy w Amsterdamie od zaraz

Gwarantujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane według stawek wiekowych
  • miejsce zamieszkania znajdujące się niedaleko zakładu pracy
  • praca od zaraz do końca bieżącego roku
  • wsparcie w organizacji dojazdu do Holandii
  • zatrudnienie tymczasowe
  • opieka polskojęzycznego personelu

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych należy przesłać na adres:

  • praca@solidservice.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-produkcji-spozywczej-bez-znajomosci-jezyka-amsterdam/

ID ogłoszenia: 35554481046de86a