od 10,97 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii bez znajomosci języka na produkcji ciastek od zaraz Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Maastricht
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2017 02:49

Propozycja pracy w Holandii na produkcji ciastek dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Maastricht przy pakowaniu oraz etykietowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Maastricht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 10,97 euro za godzinę brutto, po okresie 6 miesięcy stawka wzrośnie do 12,25

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji będzie polegała m.in. na obsłudze maszyn oraz monitorowaniu jakości wyrobów
  • do zadań pracownika będzie należało pakowanie gotowych produktów, etykietowanie oraz przygotowywanie ich do dystrybucji

Wymagania:

  • aktualne praco jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania własnym samochodem
  • motywacja i chęć do podjęcia pracy
  • dyspozycyjność na dłużej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Oferujemy:

  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • tanie mieszkanie w cenie 60 euro za tydzień
  • ubezpieczenie płatne 22,75 tygodniowo
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • możliwość zwrotu części poniesionych kosztów dojazdów do pracy
  • pracę w oparciu o legalną umowę na warunkach holenderskich

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

cosmoworker.3607355@es-candidate.com

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-produkcja-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-maastricht/

ID ogłoszenia: 65588fd8028bebd