9,87 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii 2017 bez języka przy pakowaniu kanapek od zaraz Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Losser
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2017 02:09

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia 2017 w zakładzie z Losser dla kandydatów bez znajomości języka. Praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu kanapek, bagietek oraz tortilii.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz

Miejsce pracy: Losser, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,87 euro brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie przygotowującym kanapki, bagietki i tortille
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem produktów do plastikowych opakowań

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki oraz atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany
  • wypłaty zarobków co tydzień
  • zapewnione ubezpieczenie w cenie 22,50 euro tygodniowo
  • opiekę polskiego konsultanta
  • zatrudnienie w Holandii możliwe od zaraz
  • płatne zakwaterowanie na miejscu w wysokości 90 euro za tydzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

info@inperson.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-kanapek-bez-jezyka-losser/

ID ogłoszenia: 777599600f32fc76