9,95 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Ochten 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Ochten
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:33

Możliwość podjęcia zatrudnienia przy pakowaniu ciastek na linii w zakładzie z Ochten. Od zaraz praca w Holandii 2017 skierowana do Polaków bez znajomości języka na dłuższy okres.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Ochten, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,95 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji wyrobów cukierniczych będzie polegała na pakowaniu wyrobów
  • zadaniem pracownika będzie wkładanie ciastek przy taśmie do opakowań o różnej wielkości
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność na dłuższy okres
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc
  • profil internetowy pracownika z możliwością wglądu oraz pobierania dokumentów
  • pracę na stabilnych warunkach
  • pakiet startowy składający się z karty do telefonu, pościeli oraz słownika
  • perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie dla pracowników na czas trwania umowy
  • pomoc polskich rezydentów
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-holandia-praca-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-ochten/

ID ogłoszenia: 480590b6798b83b5