do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka holenderskiego na produkcji karmy dla zwierząt

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2014 21:35

Ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji karmy dla zwierząt. Oferta dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego na linii produkcyjnej. Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości i pakowanie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Holandia

Zarobki: stawka uzależniona jest od wieku pracownika, mniej więcej wynosi 8,49 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca przy wspieraniu procesów produkcji.
  • Pracownik będzie miał za zadanie przygotowywać mieszkanki zgodnie z przepisem.
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości, pakowanie oraz wstępne magazynowanie

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie posiadanie numeru SOFI oraz doświadczenia w pracy za granicą
  • poszukujemy osób samodzielnych oraz bezkonfliktowych
  • dyspozycyjność do czerwca ( pracodawca może zaproponować przedłużenie umowy(
  • dobra sprawność i brak problemów ze zdrowiem

Oferta:

  • praca skierowana jest do singli, wyjazdy w parach nie są możliwe
  • dobre zarobki
  • pracodawca zapewnia w pełni wyposażone zamieszkanie
  • pomagamy w organizacji transportu
  • pracownik ma zapewnione 36 h minimum tygodniowo plus możliwe nadgodziny

Aplikacja:
Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres: praca@solidservice.pl w temat wpisując „Produkcja karmy dla zwierząt – imię nazwisko”.

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-karmy-dla-zwierzat-holandia-id226937.html

ID ogłoszenia: 65153a34370edbea