do uzgodnienia

Dam pracę w Danii w fabryce warzyw na produkcji od zaraz Glamsbjerg

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Glamsbjerg
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2014 00:19

Fabryka warzyw z Glamsbjerg zatrudni Polaka na stanowisko brygadzista. Dania praca dla osoby bez znajomości języka duńskiego przy kierowaniu zadaniami grupy na produkcji.

Stanowisko: Brygadzista na produkcji

Lokalizacja: Glamsbjerg

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba która zatrudnimy będzie miała za zadanie kierować pracę grupy współpracowników.
  • Kontrolowanie pracowników, wspieranie procesów produkcyjnych
  • Pracownik będzie miał za zadanie prowadzić dokumentację produkcyjną oraz sporządzać raporty z pracy na produkcji.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy lidera zespołu
  • posiadanie cech przywódczych
  • zdolność do pracy w zespole i rozwiązywania konfliktów
  • wykształcenie min. średnie
  • duże zdolności organizacyjne
  • elastyczność godzinowa
  • profesjonalizm

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • zatrudnienie w dobrej firmie

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@polandforest.dk

źródło: http://www.praca4u.net/brygadzista-fabryka-warzyw-id236448.html

ID ogłoszenia: 52253e0decd0527b

ilość wszystkich wyświetleń: 1386, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Danii w fabryce warzyw na produkcji od zaraz Glamsbjerg”

  1. Jestem zainteresowany pracą, posiadam prawo jazdy kat B, uprawnienia na wózki widłowe, j. angielski na poziomie bardzo dobrym, młody, uczciwy, bez nałogów.
    Michał
    533404060