148 DKK/h brutto

Dam pracę w Danii pakowanie wędlin od zaraz bez znajomości języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2016 21:12

Aktualna oferta zatrudnienia w zakładzie przetwórstwa mięsnego z Kopenhagi dla 8 osób bez znajomości języka duńskiego. Od zaraz praca w Danii przy pakowaniu mięs i wędlin.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Kopenhaga

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 148 DKK na godzinę brutto

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest układanie wędlin w plasterkach na tacki oraz foliowanie
  • pracownik dba o odpowiednią wagę wędlin i mięsa w opakowaniu, a także kontroluje jakość mięsa i wstrzymuje pracę taśmy w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • nastawienie na rozwój
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w produkcji żywności
  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • mieszkanie w cenie ok. 2000 DKK miesięcznie
  • zatrudnienie dla 8 osób, mile widziane pary i grupy
  • szkolenie
  • umowę o pracę oraz ubezpieczenie
  • premie dla najefektywniejszych pracowników
  • ubrania ochronne- fartuchy, czepki, maseczki i rękawiczki

Aplikacja:

Zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: scandiworkers@email.com. W tytule prosimy wpisać 015/09/Dania.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-danii-bez-jezyka-pakowanie-wedlin-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 91057e408d291bf0