134,50 DKK/h brutto

Dam pracę w Danii od zaraz na produkcji gotowych dań bez języka w Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aalborg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2016 23:25

Aktualna propozycja pracy w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego. Oferta zatrudnienia w fabryce z Aalborg dostępna od zaraz dla Polaków na produkcji dań gotowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 134,50 DKK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce produkującej dania gotowe
  • zadaniem pracownika będzie mycie i krojenie składników, a także obsługa maszyn
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości produkcji i składników

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie
  • pewność siebie i rozwaga
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialne podejście po obowiązków
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta
  • pomoc w procesie przystosowania się
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • zakwaterowanie płatne w cenie 3000 DKK miesięcznie
  • pracę na podstawie umowy z pracodawcą na zasadach obowiązujących w Danii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia można wysyłać na adres: scandiworkers@email.com. W tytule należy wpisać „018/10/Dania.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/aalborg-praca-w-danii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych/

ID ogłoszenia: 7955817b53d99019

ilość wszystkich wyświetleń: 194, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Danii od zaraz na produkcji gotowych dań bez języka w Aalborg”

  1. jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt +48506674523