do ustalenia

Dam pracę w Danii na produkcji rowerów od zaraz bez znajomości języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 października 2015 01:24

Fabryka rowerów z Kopenhagi szuka od zaraz osób do pracy przy linii produkcyjnej. Praca Dania przy składaniu rowerów dla kandydatów bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dania, Kopenhaga
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 013/10/Dania

Zadania:
- montowanie części rowerów
- należy sprawdzić każdy rower pod kątem jakości
- pozostawianie stanowiska w czystości

Wymagania:
- sprawne dłonie
- umiejętność wykonywania zadań zręcznościowych
- spostrzegawczość
- osoba spokojna, cierpliwa
- najchętniej przyjmujemy osoby znające język angielski
- należy wyjechać do Danii od zaraz

Oferujemy:
- legalną pracę od zaraz
- 3 miesięczny okres zatrudnienia
- świadczenia socjalne do wykorzystania
- konkurencyjne płace
- w razie konieczności pomagamy przy szukaniu zakwaterowania
- możliwość przedłużenia umowy
- pomoc polskiego opiekuna zmiany

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń na maila: scandiworkers@email.com w temacie wiadomości należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/kopenhaga-dania-praca-na-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 5325613000e69251

ilość wszystkich wyświetleń: 877, dzisiaj: 1