108 DKK/h brutto

Dam pracę w Danii na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka 2015 Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2014 23:11

Oferujemy pracę w Danii przy linii produkcyjnej polegającą na sortowaniu i pakowaniu ziemniaków. Oferta w Odense od 10 stycznia 2015 bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: wyjazd 10 stycznia 2015

Lokalizacja: Odense

Zarobki: 108 DKK/h brutto

Obowiązki:

  • Zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej.
  • Pracownicy będą mieli za zadanie sortować i pakować ziemniaki.
  • Praca również przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • prosimy o aplikację osoby pełnoletnie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zatrudnienie przynajmniej na okres 3 miesięcy
  • atutem będzie doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem

Oferujemy:

  • zatrudnienie zgodne z duńskim prawem pracy
  • dobre zarobki
  • zapewnione zamieszkanie
  • zakwaterowanie przez pierwszy tydzień płatne będzie 600dkk czyli w przeliczeniu ok 330 zł
  • opieka Polskiego współpracownika
  • odzież robocza
  • przynajmniej 40 godzin pracy tygodniowo

Aplikacja:
Drodzy użytkownicy, prosimy o bardzo ostrożną aplikację. Ogłoszenie może okazać się próbą wyłudzenia.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń poprzez poniżej podaną stronę.

ID ogłoszenia: 1785488b7a7afd0d

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Danii na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka 2015 Odense”

  1. rafal zejfert na 12 grudnia 2014 @ 15:42

    Witam jestem zainteresowany pracą mam 24 lat proszę o odpowiedz telefon. 724250284

  2. justyna.94.94 na 14 grudnia 2014 @ 19:50

    Witam. Wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Jesteśmy w wieku 20/21 lat. Pracowaliśmy już na produkcji baterii alkaicznych. Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do podjęcia pracy. Spełniamy powyższe Państwa oczekiwania.
    Czekamy na pozytywną odpowiedź. Prosimy o kontakt przez email: justyna.94.94@o2.pl