136 DKK na godzinę brutto

Oferta pracy w Danii na produkcji jogurtów 2018 bez znajomości języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 21:44

Poszukiwane osoby bez znajomości języka do zatrudnienia w fabryce z Kopenhagi. Oferta pracy w Danii dostępna od stycznia 2017 na produkcji jogurtów z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Start: od stycznia 2018

Czas trwania umowy: do czerwca 2017

Wynagrodzenie: 136 DKK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na hali produkcyjnej polega na przygotowywaniu jogurtów i serków homogenizowanych
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości wyrobów, dbanie o zachowanie ciągłości produkcji oraz inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • gotowość pracy w niskiej temperaturze ok. 2-4 stopni Celsjusza
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • samodzielność na stanowisku pracy oraz zdolność pracy zespołowej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziana znajomość przepisów HACCP lub ISO 22000
  • pomysłowość
  • dostępność od stycznia 2017

Oferujemy:

  • pracę na czas określony
  • ubrania robocze
  • szansę na rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opiekę polskiego koordynatora
  • zakwaterowanie płatne

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: scandiworkers@email.com z dopiskiem w tytule „001/01/17/Dania”.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-stycznia-2017-praca-w-danii-kopenhaga-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-jogurtow/

ID ogłoszenia: 10558334cd366399

ilość wszystkich wyświetleń: 232, dzisiaj: 1